Sztućce drewnianeJesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 2003 roku w branży opakowań jednorazowych widząc potrzeby naszego świata zanieczyszczonego plastikami mamy jedną misję: zastąpienie jak największej ilości tworzyw sztucznych trwałymi alternatywami. Bez kompromisów wybieramy kompostowane artykuły jednorazowego użytku oraz opakowania wykonane wyłącznie ze źródeł odnawialnych.

Wspólnie z naszymi partnerami i klientami pracujemy nad zmniejszeniem emisji CO2 mający na celu ograniczenie produkcji plastiku. Posiadając bardzo duże doświadczenie nabyte wieloletnią sprzedażą opakowań jednorazowych zdajemy sobie sprawę jak wiele jest w do zrobienia w tej dziedzinie aby zapewnić czystość naszej pięknej planecie.

Chociaż nie ma jednego najlepszego rozwiązania – jeżeli chodzi o artykuły jednorazowego użytku to istnieją zdecydowanie lepsze alternatywy , które wciąż mogą mieć ogromny wpływ na nasze środowisko.

Łódeczki drewnianeNaszym celem w ZapakujEKO.pl jest dzisiaj sprzedaż najbardziej ekologicznych materiałów jednorazowego użytku na rynku . Staramy się aby nasza oferta sięgała do jak największego grona klientów. Z nami nie utkniesz z jedną sztywną opcją lub typem opakowań. Na bieżąco wnikliwie śledzimy nowości na rynku , które później testujemy i wprowadzamy do sprzedaży. Możesz wybrać drogę do zrównoważonego rozwoju , która najbardziej będzie odpowiadała Twojej Firmie.

Z naszego punktu widzenia, jeśli chodzi opakowania jednorazowe są dwie strony zrównoważonego rozwoju: z czego jest wykonane i co możesz z nimi zrobić po użyciu. Nawet tam gdzie nasze opakowania nie mogą być utylizowane zgodnie z przeznaczeniem masz świadomość że są wykonane z dobrych rzeczy. Aby dowiedzieć się więcej o tym , co sprawia, że nasze opakowania są przyjazne dla środowiska , zapoznaj się z często poruszanymi zagadnieniami na naszym blogu – to może być pouczające!